رزرو تعیین سطح

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

آیا تا به حال به اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در سنین کودکی فکر کرده‌اید؟
دوران کودکی یکی از بهترین زمان‌ها برای شروع مسیر یادگیری زبان است. بر اساس تحقیقات علمی نشان داده شده است که کودکانی که در سنین کم یادگیری زبان آغاز می‌کنند، در آینده نسبت به زبان‌آموزان دیگر از توانایی‌ بیشتری در زمینه‌های مختلف برخوردار خواهند بود.

آموزش زبان به کودکان

آموزش مکالمه انگلیسی به کودکان

تیم متخصص ما، با بهره‌گیری از روش‌های جدید آموزشی، کودکان را به یادگیری زبان انگلیسی به صورت مکالمه‌ای تشویق می‌کند. این روش‌های تعاملی که ما در دوره‌هایمان به کار می‌بریم، کودکان را در معرض مکالمات واقعی قرار داده و به شکلی طبیعی و لذت‌بخش با زبان انگلیسی آشنا می‌شوند، از این رو دوره های کودکان موسسه شکوه دانش همیشه مورد استقبال زبان آموزان بوده است.

نقشه راه آموزش زبان به کودکان

 دوره کودکان شکوه دانش، به ۲ سطح خردسالان ۴ تا ۷ سال و کودکان ۷ تا ۱۴ سطح تقسیم می‌شود .

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ۷ تا ۱۴ سال

شکوه دانش برای آموزش مکالمه زبان به رده سنی ۷ تا ۱۴ سال از مجموعه کتاب‌های معتبر و محبوب Lets Go که Oxford University آن را منتشر کرده است استفاده می‌کند که البته تیم آموزش ما در کنار کتاب‌های اصلی کتاب‌ها و منابع متعدد دیگری که مختص این مؤسسه است را برای آموزش بهتر و کامل‌تر مورداستفاده قرار می‌دهد که می‌توان به کتاب‌های داستان، ویدئو، فایل‌های صوتی، پادکست و… اشاره کرد.
 

کلاس زبان کودکان
cover BIGFUN

آموزش زبان انگلیسی برای خردسالان ۴ تا ۷ سال

 ما برای کودکان ۴ تا ۷ سال مجموعه کتاب آموزش زبان انگلیسی Big Fun که توسط انتشارات Person برای خردسالان منتشر شده است استفاده می‌کنیم که این مجموعه کتاب شامل فعالیت‌ها، بازی‌ها، داستان‌ها، تصاویر جذاب است، این مجموعه با بهره‌گیری از فایل‌های صوتی، ویدئو های جذاب به همراه آموزش تخصصی اساتید دوره‌های خردسالان؛ با رویکردی سرگرم‌کننده به کودکان کمک می‌کند تا زبان انگلیسی را با لذت بیاموزند.

ویژگی های کلاس زبان انگلیسی کودکان

تمرکز بر مهارت های گفتاری

محتوای جذاب و متنوع

استفاده از تکنولوژی بروز

تاکید بر مهارت های زندگی

افزایش دایره واژگان

تعداد جلسات و نحوه برگزاری دوره ها

 دوره‌های کودکان شکوه دانش به شکل مستمر در طول سال به‌صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود که شما با مشاهده تقویم آموزشی ما می‌توانید برنامه‌ریزی بهتری برای ثبت‌نام و شرکت در دوره‌ها داشته باشید.

گروه سنی ۷ تا ۱۴ سال
طول ترمتعداد جلساتروزهای هفتهساعت آموزش
۱٫۵ ماه۱۶ جلسه۳ روز در هفته۱٫۵ ساعت
گروه سنی ۴ تا ۷ سال
طول ترمتعداد جلساتروزهای هفتهساعت آموزش
۱٫۵ ماه۱۲ جلسه۲ روز در هفته۱٫۵ ساعت

اگر مایل به ثبت‌نام در کلاس‌های حضوری هستید می‌توانید به نشانی ما در تهران، میدان بهمن، خیابان دارابی، کوچه نصیریه ۰۲۱۵۵۶۷۹۷۲۷  مراجعه کنید، اما درصورتی‌که تمایل به شرکت در دوره‌های آنلاین ما را دارید می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه دوره‌های آنلاین مراجعه کنید و یا با تکمیل فرم تعیین سطح، در اولین فرصت همکاران ما با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را خواهند داد.
 لازم به ذکر است که دوره‌های آنلاین شکوه دانش از لحاظ محتوا تفاوتی با دوره‌های حضوری ندارد و تمامی مطالب به‌صورت کامل در پلتفرم اختصاصی شکوه دانش به زبان‌آموزان آموزش داده خواهد شد.

فرم مشاوره

 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

اساتید با تجربه دوره کودکان

 اساتید باتجربه این دوره نه‌تنها دانش فنی کافی دارند؛ بلکه بادقت به نیازها و مشکلات هر کودک پرداخته و روش‌های آموزشی خاصی را برای هر دانش‌آموز تدوین می‌کنند. این توانایی در تدریس، باعث ایجاد یک ارتباط اثرگذار بین معلم و دانش‌آموز می‌شود.
ازآنجایی‌که اساتید نقش بسیار حیاتی و پرچالش را در تربیت نسل جوان بازی می‌کنند مؤسسه شکوه دانش همواره در تلاش بوده تا به بهبود و ارتقای دانش اساتید با برگزاری ورکشاپ‌های تخصصی به ارتقای فرایند آموزش کمک کند.

تدریس خصوصی زبان کودکان

ارزیابی دوره و گزارش به والدین

 ارزیابی دوره کودکان یک قسمت بسیار مهم و حیاتی از فرایند آموزش است که به والدین اطلاعات جامعی از عملکرد و پیشرفت فرزندان خود در طول دوره زبان انگلیسی ارائه می‌دهد که این ارزیابی‌ها بادقت انجام شده تا به والدین اطلاعات کاملی ارائه شود.
 ابتدا، در ابتدای دوره، یک ارزیابی ابتدایی صورت می‌گیرد تا از توانایی‌ها، نقاط قوت و ضعف کودکان خبر داشته باشیم. این اطلاعات به ما کمک می‌کند تا برنامه‌های آموزشی را بر اساس نیازهای هر دانش‌آموز سفارشی‌سازی کنیم.
در طول دوره، ارزیابی‌های مداوم و نظارت فراگیر انجام می‌شود. این ارزیابی‌ها شامل مشارکت در کلاس، تسلط بر مهارت‌های زبانی، و پیشرفت در یادگیری مطالب است. همچنین، از راهکارهای متنوع برای ارائه بازخورد قابل‌فهم به کودکان استفاده می‌شود تا آنها احساس پیشرفت خود را حس کنند و باانگیزه ادامه دهند.
در پایان هر دوره، با ارائه مدرک آن دوره گزارش‌ها جامعی به والدین ارائه می‌شود. این گزارش‌ها شامل توضیحات دقیقی از پیشرفت، مشکلات و چشم‌اندازهای آینده فرزندان است. همچنین، پیشنهادها و راهکارهای بهبودی نیز ارائه می‌شود تا والدین بتوانند در فرایند یادگیری کودکانشان مشارکت داشته باشند و آنها را در مسیر صحیح رشد و توسعه زبانی همراهی کنند. این نوع گزارش‌ها، ارتباط فعال و همکاری مؤثر بین مسئولان آموزشی و والدین را تقویت می‌کند و به والدین امکان مشارکت فعال در تحولات تحصیلی فرزندانشان را می‌دهد.

فضای آموزشی استاندارد

سوالات متداول

تعیین سطح فقط به صورت مکالمه می باشد که برای دوره های حضوری نیاز به وقت قبلی است اما دوره های آنلاین به صورت تلفنی انجام می شود.

بعد از تعیین سطح شما می توانید برای شرکت در دوره پیش ثبت نام کرده و باشروع ترم جدید طبق تقویم آموزشی در دوره های حضوری یا آنلاین شرکت خواهید کرد.

قیمت دوره های آنلاین شکوه دانش پایین تر از دوره های حضوری می باشد اما برای استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۵۵۶۷۹۷۲۷ تماس حاصل فرمائید.

بله برای بهره مندی از تخفیفات ثبت نام، میتوانید با ثبت نام در مهلت های تعیین شده ترم جدید از تخفیفات آن استفاده کنید.

یک ترم کلاس های کودکان شکوه دانش ۱٫۵ ماه است که به صورت ۱۶ جلسه و سه روز در هفته برگزار می شود.

خیر؛ دوره های شکوه دانش به صورت جدا گانه روزهای زوج آقایان و روزهای فرد برای بانوان می باشد. 

بله در پایان دوره به زبان آموزان مدرک پایان دوره شکوه دانش ارائه می گردد. اما برای دریافت مدارک بین المللی که حائز اهمیت بسیار بالایی دارد و موسسه شکوه دانش زبان آموزان را برای شرکت در این امتحانات آماده کرده و پس از آن زبان آموز می تواند با شرکت در این آزمون ها مدرک خود را دریافت کند.

دوره آنلاین کودکان در پلتفرم اختصاصی شکوه دانش برگزار می شود که از نظر محتوایی تفاوتی با کلاس های حضوری ما ندارد و دوره ها کاملا مکالمه محور بوده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا