رزرو تعیین سطح

آموزش زبان برای نوجوانان

برای نوجوانان، یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یک زبان دوم، توانایی‌های ذهنی و اجتماعی آنها را تقویت می‌کند و فرصت‌های زندگی و شغلی آنها را گسترش می‌دهد.
مکالمه انگلیسی نه تنها یک مهارت زبانی است بلکه ابزاری برای ارتباط موثر و ایجاد روابط بین فردی است. آشنایی با مکالمه انگلیسی، نوجوانان را قادر می‌سازد تا در محیط‌های اجتماعی، تحصیلی و حرفه‌ای بهتر برآیند و با اعتماد به نفس بیشتری به زندگی بپردازند. دوره‌های مکالمه محور شکوه دانش، این امکان را به نوجوانان می‌دهند که با استفاده از روش‌های فعال و تعاملی، مهارت مکالمه‌ی خود را بهبود بخشند و با اطمینان بیشتری به زبان انگلیسی صحبت کنند.

آموزش زبان به کودکان

کاربردی ترین روش تدریس زبان انگلیسی به نوجوانان

تیم متخصص ما، با بهره‌گیری از روش‌های جدید آموزشی، نوجوانان را به یادگیری زبان انگلیسی به صورت مکالمه‌ای تشویق می‌کند. ما دوره ای را طراحی کرده ایم که زبان آموزان بعد از گذراندن آن می توانند به صورت فعال و اثربخش با دیگران مکالمه کنند.  تشویق نوجوانان به شرکت در بحث‌های گروهی با موضوعات متنوع نه تنها باعث ارتقای مهارت مکالمه می‌شوند بلکه توانایی شنیداری نوجوانان را تقویت می‌کنند.

نقشه راه آموزش زبان به نوجوانان

دوره نوجوانان شکوه دانش از رده سنی ۱۴ سال به بالا برگزار می‌شود

سیستم آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

 شکوه دانش برای آموزش مکالمه زبان به رده سنی ۱۴ تا ۱۸ سال از مجموعه کتاب‌های معتبر و محبوب Teen2Teen که Oxford University آن را منتشر کرده است استفاده می‌کند؛ این مجموعه دارای ۴ سطح با موضوعات جذاب است که برای آموزش و تقویت چهار مهارت خواندن (Reading)، نوشتن (Writing)، شنیداری (Listening) و گفتاری (Speaking) برای گروه سنی نوجوانان طراحی شده است.

کلاس زبان کودکان
cover BIGFUN

استفاده از منابع اختصاصی برای دوره های نوجوانان

با افتخار اعلام می‌کنیم که با طراحی و ارائه محتوای اختصاصی و کاملاً تنظیم شده با کتاب اصلی به منظور ارتقاء کیفیت و عمق یادگیری، هر درس را با توجه به نیازها و سطح دانش شما طراحی کرده ایم.
این رویکرد متمایز، شما را قادر می‌سازد تا به شیوه‌ای علمی و جذاب دوره مبتدی تا پیشرفته مکالمه انگلیسی را در شکوه دانش بیاموزید.

ویژگی های کلاس زبان انگلیسی نوجوانان

تمرکز بر مهارت های گفتاری

محتوای بروز و متناسب

ارائه مدرک معتبر

فضای امن آموزشی

توسط اساتید حرفه ای

تعداد جلسات و نحوه برگزاری دوره ها

 دوره‌های نوجوانان شکوه دانش به شکل مستمر در طول سال به‌صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود که شما با مشاهده تقویم آموزشی ما می‌توانید برنامه‌ریزی بهتری برای ثبت‌نام و شرکت در دوره‌ها داشته باشید.

گروه سنی ۱۴ تا ۱۸ سال
طول ترمتعداد جلساتروزهای هفتهساعت آموزش
۱٫۵ ماه۱۶ جلسه۳ روز در هفته۱٫۵ ساعت

اگر مایل به ثبت‌نام در کلاس‌های حضوری هستید می‌توانید به نشانی ما در تهران، میدان بهمن، خیابان دارابی، کوچه نصیریه ۰۲۱۵۵۶۷۹۷۲۷  مراجعه کنید، اما درصورتی‌که تمایل به شرکت در دوره‌های آنلاین ما را دارید می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه دوره‌های آنلاین مراجعه کنید و یا با تکمیل فرم تعیین سطح، در اولین فرصت همکاران ما با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را خواهند داد.
 لازم به ذکر است که دوره‌های آنلاین شکوه دانش از لحاظ محتوا تفاوتی با دوره‌های حضوری ندارد و تمامی مطالب به‌صورت کامل در پلتفرم اختصاصی شکوه دانش به زبان‌آموزان آموزش داده خواهد شد.

فرم مشاوره

 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

اساتید با تجربه دوره نوجوانان

 اساتید باتجربه این دوره نه‌تنها دانش فنی کافی دارند؛ بلکه بادقت به نیازها و مشکلات هر زبان آموز پرداخته و روش‌های آموزشی خاصی را برای هر دانش‌آموز تدوین می‌کنند. این توانایی در تدریس، باعث ایجاد یک ارتباط اثرگذار بین استاد و دانشجو می‌شود.
ازآنجایی‌که اساتید نقش بسیار حیاتی و پرچالش را در تربیت نسل جوان بازی می‌کنند مؤسسه شکوه دانش همواره در تلاش بوده تا به بهبود و ارتقای دانش اساتید با برگزاری ورکشاپ‌های تخصصی به ارتقای فرایند آموزش کمک کند.

آموزش زبان برای نوجوانان

فضای آموزشی استاندارد

سوالات متداول

تعیین سطح فقط به صورت مکالمه می باشد که برای دوره های حضوری نیاز به وقت قبلی است اما دوره های آنلاین به صورت تلفنی انجام می شود.

بعد از تعیین سطح شما می توانید برای شرکت در دوره پیش ثبت نام کرده و باشروع ترم جدید طبق تقویم آموزشی در دوره های حضوری یا آنلاین شرکت خواهید کرد.

قیمت دوره های آنلاین شکوه دانش پایین تر از دوره های حضوری می باشد اما برای استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۵۵۶۷۹۷۲۷ تماس حاصل فرمائید.

بله برای بهره مندی از تخفیفات ثبت نام، میتوانید با ثبت نام در مهلت های تعیین شده ترم جدید از تخفیفات آن استفاده کنید.

یک ترم کلاس‌های کودکان شکوه دانش ۱.۵ ماه است که به‌صورت ۱۶ جلسه و سه روز در هفته برگزار می‌شود.

خیر؛ دوره های شکوه دانش به صورت جدا گانه روزهای زوج آقایان و روزهای فرد برای بانوان می باشد. 

بله در پایان دوره به زبان آموزان مدرک پایان دوره شکوه دانش ارائه می گردد. اما برای دریافت مدارک بین المللی که حائز اهمیت بسیار بالایی دارد و موسسه شکوه دانش زبان آموزان را برای شرکت در این امتحانات آماده کرده و پس از آن زبان آموز می تواند با شرکت در این آزمون ها مدرک خود را دریافت کند.

دوره آنلاین نوجوانان در پلتفرم اختصاصی شکوه دانش برگزار می شود که از نظر محتوایی تفاوتی با کلاس های حضوری ما ندارد و دوره ها کاملا مکالمه محور بوده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا